Kodėl H.Daktaras visuomenei įvardijamas kaip tariamas nusikaltėlių lyderis, jis pastoviai yra nepagrįstai demonizuojamas, juo gąsdinami žmonės? Ar suprantate, kad tai yra nuolatinis dirbtinių skandalų kėlimas, siekiant asmeninės reklamos?

Kodėl teisėsaugos institucijos, esančios paskutinėse reitingų lentelėse ir nesusitvarkančios su augančiu nusikalstamumu, naudojasi H.Daktaru fabrikuojant jam bylas, taip vaizduojant neva efektyvų darbą? Kodėl streikuojant nuskurdintiems policininkams, vidaus reikalų ministras giriasi padėkos raštais už H.Daktaro sulaikymą, o Policijos departamento generalinis komisaras naudojasi Prezidentės populiarumu raportuodamas apie neva sėkmingą kovą, už tai įteikiant Vyčio kryžiaus ordino Riterio kryžius? Kodėl H.Daktaras demonstratyviai gabenamas su prezidentiniu lėktuvu, su jam ant galvos užmautu maišu? Ar suprantate, kad tai tik pigi politika?

Kodėl H.Daktaras nuolatos tendencingai įvardijamas kaip visų laikų didžiausias nusikaltėlis? Taip, dešimtojo dešimtmečio pradžioje Lietuvą valdė laukinis kapitalizmas, H.Daktaras buvo pripažintas kaltu dėl nusikaltimų padarymo, tačiau savo bausmę jis atliko. H.Daktaras buvo suimtas ir nuo 1996 iki 2002 metų atlikinėjo laisvės atėmimo bausmę. Nuo 2002 iki 2004 metų jam buvo paskirtas namų areštas, uždrausta bendrauti su kitais asmenimis. H.Daktaras šių įpareigojimų pilnai laikėsi, jam nepareikšta nei viena pastaba. Ar Jūs įsivaizduojate, kaip įmanoma sėdint kalėjime ir esant tokiems apribojimams 8 metus daryti pačius baisiausius nusikaltimus,  ir dar būti tariamu organizatoriumi?

Kodėl tada H.Daktaro atžvilgiu tebevykdomas susidorojimas, jis laikomas suimtas, izoliuotas nuo visuomenės, neleidžiant jam susipažinti su bylos medžiaga, kai ,,bylos tiriamos” jau 17 metų?

Kodėl H.Daktarui atliekant laisvės atėmimo bausmę, kiti asmenys, patys darę nusikaltimus ir tuo apkaltinę H.Daktarą, šiuo metu vaikšto laisvėje?

Kodėl teisėsauga nepasimoko iš savo klaidų, pvz. su J.Bielskiu, kuris vardan laisvės nepagrįstai apkaltino H.Daktarą, buvo paleistas iš suėmimo ir tuo pasinaudojęs pabėgo iš Lietuvos? Kodėl vėliau jo pateikti ,,įrodymai” nepasitvirtino teisme?

Kodėl gaiveniai ir lekavičiai kuria žmones gąsdinančias ir bukinančias laidas, rašo straipsnius, kuriuose skleidžiamas tik melas? Kodėl, būdami ,,objektyviais” žurnalistais, nesivargina apie tai išklausyti kitą pusę? Tai yra todėl, kad jie nesiekia informuoti visuomenės, o siekia suformuoti Jūsų nuomonę!  Kitu atveju jie nebus niekam reikalingi, neturės apie ką kalbėti, niekas nepirks jų laikraščių, nežiūrės jų laidų!

Kodėl valdžios ir verslo grupėms nebaudžiamiems leidžiama apgaudinėti paprastus žmones? Kodėl per ,,sekundės” bankus leidžiama atimti paskutines santaupas, kodėl galima atimti iš mokesčių mokėtojų milijonus litų per ,,invalidų aferą” ar už dyką parduodant elektros tinklus? Kaip galima neteisėtai privatizuoti ,,Alitą” ir likti išteisintu?

Tai galima daryti, kai Jumis, visuomene, yra manipuliuojama!

Turėkite savo nuomonę!