Visų pirma noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie mane palaiko, ačiū facebook portalo gerbėjams.
Mane padarė žmogžudžiu, o dabar ir alkoholiku. Kokia nesąmonė! Čia vyksta visapusiškas susidorojimas su manimi, mano gerbėjų yra daug, tai nors taip mane bando sumenkinti, apšmeižti. Per televiziją buvo paskleista melaginga informacija, jog aš pričiuptas girtas. Pagalvokite, mane saugo sustiprintu režimu, kaip kokį teroristinės organizacijos įkūrėją Osamą bin Ladeną! Prie mano kameros durų įmontuotos dvi video kameros, viduje prie lango taip pat dvi video kameros. Kiekvieną kartą man išeinant iš kameros atliekama krata, sugrįžtant taip pat esu tikrinamas pareigūno. Einant iš advokato ar tyrėjo, mane veda į kratos kambarį, kuriame turiu nusirengti, su glaudėmis praeiti pro metalo detektorių, Mano drabužiai taip pat patikrinami pro rentgeną. Mane taip nuolat tikrina pareigūnai, kad man kuo nors neperduotų per susitikimą su advokatu.
Bet kadangi “klano” užsakymas yra mane bet kokiomis priemonėmis nubausti, taip mane ir nubaudė. Po tokio eilinio patikrinimo nieko nerado, tai atnešė tokį agregatą ir sako “pūsk, nes įtariam, kad tu kažkoks neaiškus”. Sakau “ką aš eismo taisykles pažeidžiau”? Bet su kalėjimo darbuotojais menki juokai, įsakymo nevykdymas – karceris, panaudota jėga. Pasėkmės galėtų būti liūdnos – nukritau nuo lovos ir numiriau. Neatsikalbinėdamas su kalėjimo administracija, pučiu į jų agregatą: pirmą sykį nieko nepripučiau, suriko ir liepė pūsti antrą kartą. Pripūčiau 0,5 promilės. Prieš tai buvau išgėręs širdies lašų, taip jiems ir pasakiau. Sako “per daug išgėrei”. Tada aš prašiau, kad iš manęs imtų kraują ir tuomet nebūtų buvę jokių abejonių. Kai atėjo gydytoja, pareigūnai pasakė, kad yra kvapas, ir to užteko, nereikėjo jokių tyrimų. Čia viskas labai paprasta: du viršininkai parašė tarnybinius pranešimus, kad aš įtartinas, kalbu įtartinai, galiu būti išgėręs ir viskas. Kameroje padarė kratą, paėmė širdies lašus, sako nereikėjo jų gerti. Aš juos ir gėriau eidamas pas tyrėją, kadangi daužėsi širdis iš nervų…

Gerbiamieji skaitytojai, čia, kalėjime, yra visai kitas pasaulis, čia nėra žmogaus teisių, turi gyventi pagal kalėjimo sukurtas taisykles, kurios gali būti keičiamos “klanui” panorėjus. Pateiksiu Jums pavyzdį: maždaug prieš du mėnesius atsidaro mano kameros durys ir vienas “klano” (neminėsiu pavardės, jis buvo paminėtas mano knygoje “Išlikti žmogumi”) atstovas stovi ir šaltu žvilgsniu įdėmiai pažiūrėjo į mane, į kameros vidų ir uždarė duris. Atidaryti mano kameros duris be viršininko sutikimo negali absoliučiai niekas. Labai įdomu, kaip jis galėjo pas mane patekti? Net tyrėjas, kuris veda mano bylą, negalėjo ateiti į kalėjimą, jo neleido kalėjimo direktorius, turėjo gauti prokuroro leidimą. Paradoksalu, tačiau “klanui” nereikia jų pačių leidimo. Negaliu minėti to žmogaus pavardės, kadangi galiu nukentėti, kaip buvau nubaustas dešimt parų karcerio, neva buvau vartojęs alkoholio.

Man jau kalėjime padarytas “kalėjimas”…

Pagarbiai, Henrikas Daktaras.

13 komentarai

Parašykite komentarą
 1. vardu ne minesiu,del aiskiu priezasciu.vienas is generalines prokuraturos darbuotoju(vienas is pirmu zmoniu vrm sistemoje),mano tevo klasiokas.ne karta teko girdeti,jo kalbas(bunant pas mus sveciuose),apie henriko bila.is to susukau filmuka(savo smegenyse),kas,kaip,ir mazdaug kieno,uzsakymu vyksta.o vyksta tai,kas vadinasi -SUSIDOROJIMAS,su p.henriku,ir jo seima.viskas tai,del to,kad p.henrikas kitoks,nei kiti.nenori priklausyti,aviu bandai.o turi viskam,isskyrtine nuomone.stai taip.

 2. Jie balvonai paskutinei visi. Laikykis Henrikai viskas bus gerai!

 3. Henrikai tu kietas. Kaip gaut tavo knyga ?

 4. Henrikai laikykites. Noriu tiketi, kad teisybe bus. Man buvo l.idomu skaityti, bei knyga “Islikti zmogumi” yra l.gera.

 5. Nusipirk kaip dar ja gaut as turiu ir jo pacio knyga ir to zurnalisto parasyta

 6. p. Henrikas mano klubui ”Jaunyste ” ir sportininkams atstovauti miesta ir sali finansiskai yra padejes daugybe kartu . Pats jis nevartojo niekad alkoholio ir yra kategoriskai pries ji nusiteikes .
  Su prokurorais del savo ir mano jaunesnio sunaus pazeistu teisiu ir laisviu kovoju jau penkeri metai . Per si laikotarpi susiduriau tik su visisku LR Konstitucijos ir Istatymu ignoravimu , faktu ir dokumentu klastojimu bei zmogaus teisiu pazeidimais , kuriuos atliko ne kas kitas , bet patys PROKURORAI !
  Tad Henriko atvejis tik patvirtina , jog musu salis dar nera teisine valstybe , bet …prokurorine ! Na , o Lukiskiu kaliniui Nr. 1 . palinkesiu tik stiprios valio ir istvermes !

 7. Nekenciu tos ”teisesaugos”!!!Noras issaut visus!Stiprybes ponui H.Daktarui!

 8. Mlds Visada uz ji laykikis nepasiduok ateis ir tavo valanda pamatysi tiem Pyderam reike Kojas sulazyt nx mlds laykikis

 9. When I see your Rss it seems like to be a ton involving unformatted html code, is the dilemma on my own audience?

 10. Mldc esi gerbiu tokius zmones kaip tu . O tuos debilus subadyt ir sunim surest gaidzius jabanus laikykis Henrikaj :)

 11. It is really a great and helpful piece of information. I’m satisfied that you just shared this useful info with us. Please keep us up to date like this. Thanks for sharing.

 12. Kada brudai valdzioje atsakys, uz visas aferas, va ten kur yra tikra mafija – jie nebaudziami ir daro ka nori. Visa ziniasklaida nupirkta, is bet ko galima sventa padaryti, taip pat ir velnia. Pedofilu pasak ziniasklaidos irgi gali buti tik tarp liaudies zmoniu, jokiu budu ne is elito ir valdzios, o kas prasizios bus sugniuzdytas visomis galimomis priemonemis – psichiatrine viena is ju. Tokia maza musu Lietuva, o tokia supuvusi. O Tau Henrikai stiprybes, visus sunis ant taves dabar bando pakarti.

 13. Gerbiamieji skaitytojai, čia, kalėjime, yra visai kitas pasaulis, čia nėra žmogaus teisių, turi gyventi pagal