Lietuvos policijos komisarų tardymo metodai.

Iš Lukiškių kalėjimo aro pareigūnų buvau išvežtas 13 kartų: man buvo uždėti ne tik antrankiai, bet ir kaukė ant galvos, pro kurią sunku kvėpuoti ir nieko nematyti, buvau nuolat gąsdinamas, jog mane veža į vietą, kur buvo padaryti kažkieno nusikaltimai. Aš galvodavau, kad mane gabena į mišką nušauti – versija būtų paprasta: bandžiau bėgti ir teko mane nušauti. Tačiau nuveždavo mane į policijos departamentą, kur vykdavo tardymas.
daugiau…

Šmeižtas

Visų pirma noriu padėkoti visiems žmonėms, kurie mane palaiko, ačiū facebook portalo gerbėjams.
Mane padarė žmogžudžiu, o dabar ir alkoholiku. Kokia nesąmonė! Čia vyksta visapusiškas susidorojimas su manimi, mano gerbėjų yra daug, tai nors taip mane bando sumenkinti, apšmeižti. Per televiziją buvo paskleista melaginga informacija, jog aš pričiuptas girtas.
daugiau…

Portalo Balsas.lt straipsnis

Portale Balsas.lt straipsnyje, kurio autorius Dailius Dargis, o bendraautorius Vytautas Grigaravičius “Kedžio žudikų pėdsakai gali atvesti pas Daktarus” -taip vadinasi sutrikusio mąstymo vertas staipsnis (http://www.balsas.lt/naujiena/385486/v-grigaravicius-d-kedzio-zudiku-pedsakai-gali-atvesti-pas-daktarus). Įsigilinus į V. Grigaravičiaus išsakytus teiginius kyla daug minčių: kodėl buvusiam policijos komisarui taip rūpi įbauginti ir paveikti teismus, kurie turės tarti paskutinį žodį visoje šioje nešvarioje, H. Daktaro persekiojimo istorijoje?
daugiau…